12,95 €
10,95 €
Am Günstigsten16,50 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lee Stafford Coco Loco
Conditioner - Alle huidtypes - 500 ml
Conditioner - Alle huidtypes - 500 ml
16,50 €
| Artikel | Lee Stafford Coco Loco Conditioner 500 ml |
| Marke | Lee Stafford |
| Kollektion | Coco Loco |
| EAN | 5060282708150 |
| Kategorie | Haarverzorging |
| Produkttyp | Conditioner |
| Volumen | 500 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Behälter | Flacon |
| Preis pro Einheit | 3,30 € pro 100 ml |