11,95 €
Am Günstigsten10,95 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lee Stafford Coco Loco
Haarmist - Alle huidtypes - 150 ml
Haarmist - Alle huidtypes - 150 ml
11,95 €
| Artikel | Lee Stafford Coco Loco Haarmist 150 ml |
| Marke | Lee Stafford |
| Kollektion | Coco Loco |
| EAN | 5060282703605 |
| Kategorie | Haarverzorging |
| Produkttyp | Haarmist |
| Volumen | 150 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Behälter | Spray |
| Preis pro Einheit | 7,97 € pro 100 ml |