15,45 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lee Stafford Bleach Blondes
Bonding Treatment - Droge huid, Normale huid - 125 ml
Bonding Treatment - Droge huid, Normale huid - 125 ml
15,45 €
| Artikel | Lee Stafford Bleach Blondes Bonding Treatment 125 ml |
| Marke | Lee Stafford |
| Kollektion | Bleach Blondes |
| EAN | 9347108041599 |
| Kategorie | Haarverzorging |
| Produkttyp | Bonding Treatment |
| Volumen | 125 ml |
| Hauttyp | Droge huid, Normale huid |
| Behälter | Potje |
| Preis pro Einheit | 12,36 € pro 100 ml |