Lashcode
Lashcode
Mascara - Alle huidtypes - 10 ml
24,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lashcode Lashcode
Mascara - Alle huidtypes - 10 ml
Mascara - Alle huidtypes - 10 ml
24,00 €
| Artikel | Lashcode Lashcode Mascara 10 ml |
| Marke | Lashcode |
| Kollektion | Lashcode |
| EAN | 5905669547116 |
| Kategorie | Oogmake-up |
| Produkttyp | Mascara |
| Volumen | 10 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Gel |
| Behälter | Sample |
| Preis pro Einheit | 240,00 € pro 100 ml |