Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Tonique
Reinigingslotion - Droge huid - 400 ml
Reinigingslotion - Droge huid - 400 ml
64,01 €
| Artikel | Lancôme Tonique Reinigingslotion 400 ml |
| Marke | Lancôme |
| Kollektion | Tonique |
| EAN | 3147758030235 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Reinigingslotion |
| Volumen | 400 ml |
| Hauttyp | Droge huid |
| Textur | Lotion |
| Preis pro Einheit | 16,00 € pro 100 ml |