90,00 €
133,00 €
Am Günstigsten181,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme La Vie est Belle Rose Extraordinaire
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
90,00 €
| Artikel | Lancôme La Vie est Belle Rose Extraordinaire Eau de Parfum 30 ml |
| Marke | Lancôme |
| Kollektion | La Vie est Belle Rose Extraordinaire |
| EAN | 3614274103007 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 30 ml |
| Behälter | Spray |
| Duftfamilie | Bloemig |
| Preis pro Einheit | 300,00 € pro 100 ml |