Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme La Vie est Belle
Eau de parfum navulling - 100 ml
Eau de parfum navulling - 100 ml
158,01 €
| Artikel | Lancôme La Vie est Belle Eau de parfum navulling 100 ml |
| Marke | Lancôme |
| Kollektion | La Vie est Belle |
| EAN | 3614273749381 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de parfum navulling |
| Volumen | 100 ml |
| Duftfamilie | Bloemig |
| Duftnoten | Sambac jasmijn, Peer, Oranjebloesem, Braam, Iris, Patchoeli |
| Preis pro Einheit | 158,01 € pro 100 ml |