42,01 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Gel Eclat
Reinigingsschuim - Droge huid - 125 ml
Reinigingsschuim - Droge huid - 125 ml
42,01 €
| Artikel | Lancôme Gel Eclat Reinigingsschuim 125 ml |
| Marke | Lancôme |
| Kollektion | Gel Eclat |
| EAN | 3605530741507 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Reinigingsschuim |
| Volumen | 125 ml |
| Hauttyp | Droge huid |
| Textur | Schuim |
| Behälter | Tube |
| Preis pro Einheit | 33,61 € pro 100 ml |