41,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancaster Sun Sensitive
Zonnespray - zz - Waterproof, Alle huidtypes - 150 ml
Zonnespray - zz - Waterproof, Alle huidtypes - 150 ml
41,00 €
| Artikel | Lancaster Sun Sensitive Zonnespray 150 ml |
| Marke | Lancaster |
| Kollektion | Sun Sensitive |
| EAN | 3616305924933 |
| Kategorie | Zonverzorging |
| Produkttyp | Zonnespray |
| Volumen | 150 ml |
| LSF | 50+ |
| Hauttyp | zz - Waterproof, Alle huidtypes |
| Preis pro Einheit | 27,33 € pro 100 ml |