Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/34/ab/12/1745534177/3616305266309.jpg?ts=1745534177)
Lancaster Sun Perfect Youth Proctection
Serum - 30 ml
Serum - 30 ml
59,00 €
| Artikel | Lancaster Sun Perfect Youth Proctection Serum 30 ml |
| Marke | Lancaster |
| Kollektion | Sun Perfect Youth Proctection |
| EAN | 3616305266309 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Serum |
| Volumen | 30 ml |
| LSF | 50 |
| Preis pro Einheit | 196,67 € pro 100 ml |