122,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/8a/ff/6a/1745620705/3616303443160.jpg?ts=1745620705)
Lancaster Golden Lift
Gezichtsserum - Droge huid, Normale huid - 30 ml
Gezichtsserum - Droge huid, Normale huid - 30 ml
122,00 €
| Artikel | Lancaster Golden Lift Gezichtsserum 30 ml |
| Marke | Lancaster |
| Kollektion | Golden Lift |
| EAN | 3616303443160 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Gezichtsserum |
| Volumen | 30 ml |
| Hauttyp | Droge huid, Normale huid |
| Preis pro Einheit | 406,67 € pro 100 ml |