Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

La Rive Queen of Life
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
9,99 €
| Artikel | La Rive Queen of Life Eau de Parfum 100 ml |
| Marke | La Rive |
| Kollektion | Queen of Life |
| EAN | 5901832061182 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 100 ml |
| Duftfamilie | Bloemig |
| Duftnoten | Praliné, Vanille, Peer, Oranjebloesem, Zwarte bes, Tonkabonen, Jasmijn, Patchoeli |
| Preis pro Einheit | 9,99 € pro 100 ml |