715,00 €
Versandkostenfrei ab --
Online op? Misschien heeft de winkel 'm nog!
| Artikel | La Prairie White Caviar Collection Gezichtsserum 30 ml |
| Marke | La Prairie |
| Kollektion | White Caviar Collection |
| EAN | 7611773132930 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Gezichtsserum |
| Volumen | 30 ml |
| Hauttyp | zz - Rijpe huid |
| Textur | Serum |
| Preis pro Einheit | 2.383,33 € pro 100 ml |