135,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

La Prairie Cellular Collection
Reinigingslotion - Gevoelige huid - 250 ml
Reinigingslotion - Gevoelige huid - 250 ml
135,00 €
| Artikel | La Prairie Cellular Collection Reinigingslotion 250 ml |
| Marke | La Prairie |
| Kollektion | Cellular Collection |
| EAN | 7611773235211 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Reinigingslotion |
| Volumen | 250 ml |
| Hauttyp | Gevoelige huid |
| Textur | Lotion |
| Preis pro Einheit | 54,00 € pro 100 ml |