29,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/42/41/cf/1744757433/419x1200.jpg?ts=1744757433)
L'Occitane Immortelle Precious
Reinigingsolie - Alle huidtypes - 200 ml
Reinigingsolie - Alle huidtypes - 200 ml
29,00 €
| Artikel | L'Occitane Immortelle Precious Reinigingsolie 200 ml |
| Marke | L'Occitane |
| Kollektion | Immortelle Precious |
| EAN | 3253581763162 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Reinigingsolie |
| Volumen | 200 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Preis pro Einheit | 14,50 € pro 100 ml |