Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme
Eau de toilette navulling - 200 ml
Eau de toilette navulling - 200 ml
159,70 €
| Artikel | Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme Eau de toilette navulling 200 ml |
| Marke | Jean Paul Gaultier |
| Kollektion | Scandal Pour Homme |
| EAN | 8435415055956 |
| Kategorie | Herenparfum |
| Produkttyp | Eau de toilette navulling |
| Volumen | 200 ml |
| Textur | Vloeibaar |
| Duftfamilie | Houtachtig |
| Duftnoten | Salie, Karamel, Vetiver |
| Preis pro Einheit | 79,85 € pro 100 ml |