Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Issey Miyake Le Sel D'Issey
Eau de toilette navulling - 150 ml
Eau de toilette navulling - 150 ml
140,00 €
| Artikel | Issey Miyake Le Sel D'Issey Eau de toilette navulling 150 ml |
| Marke | Issey Miyake |
| Kollektion | Le Sel D'Issey |
| EAN | 3423222106331 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de toilette navulling |
| Volumen | 150 ml |
| Duftfamilie | Aromatisch |
| Preis pro Einheit | 93,33 € pro 100 ml |