81,00 €
118,00 €
Am Günstigsten164,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Gucci Flora
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
118,00 €
| Artikel | Gucci Flora Eau de Parfum 50 ml |
| Marke | Gucci |
| Kollektion | Flora |
| EAN | 3616303470906 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 50 ml |
| Duftfamilie | Bloemig |
| Duftnoten | Magnolia, Patchoeli |
| Preis pro Einheit | 236,00 € pro 100 ml |