47,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Estée Lauder Take It Away
Make-up remover - Alle huidtypes - 200 ml
Make-up remover - Alle huidtypes - 200 ml
47,00 €
| Artikel | Estée Lauder Take It Away Make-up remover 200 ml |
| Marke | Estée Lauder |
| Kollektion | Take It Away |
| EAN | 0027131988106 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Make-up remover |
| Volumen | 200 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Preis pro Einheit | 23,50 € pro 100 ml |