32,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Estée Lauder Nutritious
Reinigingsschuim - Alle huidtypes - 125 ml
Reinigingsschuim - Alle huidtypes - 125 ml
32,00 €
| Artikel | Estée Lauder Nutritious Reinigingsschuim 125 ml |
| Marke | Estée Lauder |
| Kollektion | Nutritious |
| EAN | 0887167610606 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Reinigingsschuim |
| Volumen | 125 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Schuim |
| Behälter | Tube |
| Preis pro Einheit | 25,60 € pro 100 ml |