25,70 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/f5/18/e1/1744153072/3350900002091_0.jpg?ts=1744153072)
Embryolisse Active Line
Oogcrème - Alle huidtypes - 15 ml
Oogcrème - Alle huidtypes - 15 ml
25,70 €
| Artikel | Embryolisse Active Line Oogcrème 15 ml |
| Marke | Embryolisse |
| Kollektion | Active Line |
| EAN | 3350900002091 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Oogcrème |
| Volumen | 15 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Crème |
| Behälter | Tube |
| Preis pro Einheit | 171,33 € pro 100 ml |