44,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabbana
Baardverzorging - Alle huidtypes - 125 ml
Baardverzorging - Alle huidtypes - 125 ml
44,00 €
| Artikel | Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabbana Baardverzorging 125 ml |
| Marke | Dolce & Gabbana |
| Kollektion | K by Dolce & Gabbana |
| EAN | 8057971183951 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Baardverzorging |
| Volumen | 125 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Olie |
| Preis pro Einheit | 35,20 € pro 100 ml |