Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Dolce & Gabbana Devotion
Eau de parfum navulling - 150 ml
Eau de parfum navulling - 150 ml
165,00 €
| Artikel | Dolce & Gabbana Devotion Eau de parfum navulling 150 ml |
| Marke | Dolce & Gabbana |
| Kollektion | Devotion |
| EAN | 8057971188352 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de parfum navulling |
| Volumen | 150 ml |
| Behälter | Navulling |
| Duftfamilie | Bloemig |
| Duftnoten | Bergamot, Muskus, Appel, Vanille, Oranjebloesem, Perzik, Jasmijn, Sandelhout |
| Preis pro Einheit | 110,00 € pro 100 ml |