Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Color WOW Style On Steroids
Haarspray - 250 ml
Haarspray - 250 ml
34,00 €
| Artikel | Color WOW Style On Steroids Haarspray 250 ml |
| Marke | Color WOW |
| Kollektion | Style On Steroids |
| EAN | 5060150185861 |
| Kategorie | Haarverzorging |
| Produkttyp | Haarspray |
| Volumen | 250 ml |
| Preis pro Einheit | 13,60 € pro 100 ml |