-20%
60,00 €
Preisempfehlung 75,00 €Sie sparen 20%
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Collistar Rigenera
Nachtcrème - zz - Rijpe huid - 50 ml
Nachtcrème - zz - Rijpe huid - 50 ml
60,00 €
| Artikel | Collistar Rigenera Nachtcrème 50 ml |
| Marke | Collistar |
| Kollektion | Rigenera |
| EAN | 8015150248044 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Nachtcrème |
| Volumen | 50 ml |
| Hauttyp | zz - Rijpe huid |
| Preis pro Einheit | 120,00 € pro 100 ml |