Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Collistar NOT Smooth Base
Primer - Alle huidtypes - 30 ml
Primer - Alle huidtypes - 30 ml
31,00 €
| Artikel | Collistar NOT Smooth Base Primer 30 ml |
| Marke | Collistar |
| Kollektion | NOT Smooth Base |
| EAN | 8015150189002 |
| Kategorie | Gezichtsmake-up |
| Produkttyp | Primer |
| Volumen | 30 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Crème |
| Behälter | Tube |
| Preis pro Einheit | 103,33 € pro 100 ml |