-20%
22,80 €
Preisempfehlung 28,50 €Sie sparen 20%
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Collistar Attivi Puri Phyto-Keratin Mask Intensive Restructuring
Haarmasker - Droge huid - 200 ml
Haarmasker - Droge huid - 200 ml
22,80 €
| Artikel | Collistar Attivi Puri Phyto-Keratin Mask Intensive Restructuring Haarmasker 200 ml |
| Marke | Collistar |
| Kollektion | Attivi Puri Phyto-Keratin Mask Intensive Restructuring |
| EAN | 8015150297219 |
| Kategorie | Haarverzorging |
| Produkttyp | Haarmasker |
| Volumen | 200 ml |
| Hauttyp | Droge huid |
| Textur | Crème |
| Behälter | Potje |
| Preis pro Einheit | 11,40 € pro 100 ml |