-20%
24,00 €
Preisempfehlung 30,00 €Sie sparen 20%
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Collistar Attivi Puri Phyto-Keratin Oil
Haarolie - Alle huidtypes - 100 ml
Haarolie - Alle huidtypes - 100 ml
24,00 €
| Artikel | Collistar Attivi Puri Phyto-Keratin Oil Haarolie 100 ml |
| Marke | Collistar |
| Kollektion | Attivi Puri Phyto-Keratin Oil |
| EAN | 8015150297226 |
| Kategorie | Haarverzorging |
| Produkttyp | Haarolie |
| Volumen | 100 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Olie |
| Behälter | Pomp |
| Preis pro Einheit | 24,00 € pro 100 ml |