Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/c4/44/09/1750286289/800_800_3_506462_0_nl_schermafbeelding_2024_05_16_120546.jpg?ts=1750286289)
Collistar Uomo
Scheerschuim - 200 ml
Scheerschuim - 200 ml
18,00 €
| Artikel | Collistar Uomo Scheerschuim 200 ml |
| Marke | Collistar |
| Kollektion | Uomo |
| EAN | 8015150285575 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Scheerschuim |
| Volumen | 200 ml |
| Preis pro Einheit | 9,00 € pro 100 ml |