35,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique Superdefence City Block
Zonnecrème - Alle huidtypes - 40 ml
Zonnecrème - Alle huidtypes - 40 ml
35,00 €
| Artikel | Clinique Superdefence City Block Zonnecrème 40 ml |
| Marke | Clinique |
| Kollektion | Superdefence City Block |
| EAN | 0192333093603 |
| Kategorie | Zonverzorging |
| Produkttyp | Zonnecrème |
| Volumen | 40 ml |
| LSF | 50 |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Crème |
| Preis pro Einheit | 87,50 € pro 100 ml |
