Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique Sun-Kissed
Zelfbruinende gel - Vette huid - 30 ml
Zelfbruinende gel - Vette huid - 30 ml
42,50 €
| Artikel | Clinique Sun-Kissed Zelfbruinende gel 30 ml |
| Marke | Clinique |
| Kollektion | Sun-Kissed |
| EAN | 0020714795689 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Zelfbruinende gel |
| Volumen | 30 ml |
| Hauttyp | Vette huid |
| Textur | Gel |
| Behälter | Tube |
| Preis pro Einheit | 141,67 € pro 100 ml |
