95,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique Smart Clinical Repair
Nachtcrème - Alle huidtypes - 50 ml
Nachtcrème - Alle huidtypes - 50 ml
95,00 €
| Artikel | Clinique Smart Clinical Repair Nachtcrème 50 ml |
| Marke | Clinique |
| Kollektion | Smart Clinical Repair |
| EAN | 0192333232392 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Nachtcrème |
| Volumen | 50 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Preis pro Einheit | 190,00 € pro 100 ml |
