92,00 €
Am Günstigsten116,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique Smart Clinical Repair
Dagcrème - Alle huidtypes - 50 ml
Dagcrème - Alle huidtypes - 50 ml
92,00 €
| Artikel | Clinique Smart Clinical Repair Dagcrème 50 ml |
| Marke | Clinique |
| Kollektion | Smart Clinical Repair |
| EAN | 0192333169315 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Dagcrème |
| Volumen | 50 ml |
| LSF | 30 |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Crème |
| Behälter | Potje |
| Preis pro Einheit | 184,00 € pro 100 ml |
