28,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique Deodorant
Deodorant roll-on (oud) - Alle huidtypes - 75 ml
Deodorant roll-on (oud) - Alle huidtypes - 75 ml
28,00 €
| Artikel | Clinique Deodorant Deodorant roll-on (oud) 75 ml |
| Marke | Clinique |
| Kollektion | Deodorant |
| EAN | 0020714007058 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Deodorant roll-on (oud) |
| Volumen | 75 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Preis pro Einheit | 37,33 € pro 100 ml |
