Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique Deep Comfort
Bodylotion - Droge huid - 400 ml
Bodylotion - Droge huid - 400 ml
49,50 €
| Artikel | Clinique Deep Comfort Bodylotion 400 ml |
| Marke | Clinique |
| Kollektion | Deep Comfort |
| EAN | 0020714374679 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Bodylotion |
| Volumen | 400 ml |
| Hauttyp | Droge huid |
| Textur | Lotion |
| Preis pro Einheit | 12,38 € pro 100 ml |
