Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique Calyx
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
75,00 €
| Artikel | Clinique Calyx Eau de Parfum 50 ml |
| Marke | Clinique |
| Kollektion | Calyx |
| EAN | 0020714694784 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 50 ml |
| Duftfamilie | Bloemig |
| Preis pro Einheit | 150,00 € pro 100 ml |
