69,50 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins UV Plus 5P
Zonnecrème - Alle huidtypes - 50 ml
Zonnecrème - Alle huidtypes - 50 ml
69,50 €
| Artikel | Clarins UV Plus 5P Zonnecrème 50 ml |
| Marke | Clarins |
| Kollektion | UV Plus 5P |
| EAN | 3380810424065 |
| Kategorie | Zonverzorging |
| Produkttyp | Zonnecrème |
| Volumen | 50 ml |
| LSF | 50 |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Crème |
| Preis pro Einheit | 139,00 € pro 100 ml |