89,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Shaping Facial Lift
Gezichtsserum - zz - Rijpe huid - 50 ml
Gezichtsserum - zz - Rijpe huid - 50 ml
89,00 €
| Artikel | Clarins Shaping Facial Lift Gezichtsserum 50 ml |
| Marke | Clarins |
| Kollektion | Shaping Facial Lift |
| EAN | 3380810447194 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Gezichtsserum |
| Volumen | 50 ml |
| Hauttyp | zz - Rijpe huid |
| Textur | Serum |
| Preis pro Einheit | 178,00 € pro 100 ml |