Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Rose Radiance
Dagcrème - Alle huidtypes - 50 ml
Dagcrème - Alle huidtypes - 50 ml
128,00 €
| Artikel | Clarins Rose Radiance Dagcrème 50 ml |
| Marke | Clarins |
| Kollektion | Rose Radiance |
| EAN | 3666057227257 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Dagcrème |
| Volumen | 50 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Crème |
| Behälter | Potje |
| Preis pro Einheit | 256,00 € pro 100 ml |