Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Pure-Reset
Gezichtslotion - Alle huidtypes - 150 ml
Gezichtslotion - Alle huidtypes - 150 ml
22,00 €
| Artikel | Clarins Pure-Reset Gezichtslotion 150 ml |
| Marke | Clarins |
| Kollektion | Pure-Reset |
| EAN | 3666057218828 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Gezichtslotion |
| Volumen | 150 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Preis pro Einheit | 14,67 € pro 100 ml |