113,00 €
90,00 €
113,00 €
Am Günstigsten90,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/26/b3/a5/1738728156/3666057272752_3.jpg?ts=1738728156)
Clarins Extra-Firming Nuit
Nachtcrème - Droge huid - 50 ml
Nachtcrème - Droge huid - 50 ml
90,00 €
| Artikel | Clarins Extra-Firming Nuit Nachtcrème 50 ml |
| Marke | Clarins |
| Kollektion | Extra-Firming Nuit |
| EAN | 3666057272752 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Nachtcrème |
| Volumen | 50 ml |
| Hauttyp | Droge huid |
| Preis pro Einheit | 180,00 € pro 100 ml |