107,00 €
107,00 €
85,50 €
85,50 €
107,00 €
Am Günstigsten85,50 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/1b/24/97/1738728080/3666057272660_1.jpg?ts=1738728080)
Clarins Extra-Firming Jour
Dagcrème - Droge huid - 50 ml
Dagcrème - Droge huid - 50 ml
107,00 €
| Artikel | Clarins Extra-Firming Jour Dagcrème 50 ml |
| Marke | Clarins |
| Kollektion | Extra-Firming Jour |
| EAN | 3666057272660 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Dagcrème |
| Volumen | 50 ml |
| Hauttyp | Droge huid |
| Preis pro Einheit | 214,00 € pro 100 ml |