30,50 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Eau Extraordinaire Eau Extraordinaire
Douchegel - Alle huidtypes - 200 ml
Douchegel - Alle huidtypes - 200 ml
30,50 €
| Artikel | Clarins Eau Extraordinaire Eau Extraordinaire Douchegel 200 ml |
| Marke | Clarins |
| Kollektion | Eau Extraordinaire Eau Extraordinaire |
| EAN | 3666057026249 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Douchegel |
| Volumen | 200 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Milk |
| Preis pro Einheit | 15,25 € pro 100 ml |