39,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Cleansing & Toning
Reinigingslotion - Normale huid, Gecombineerde huid - 125 ml
Reinigingslotion - Normale huid, Gecombineerde huid - 125 ml
39,00 €
| Artikel | Clarins Cleansing & Toning Reinigingslotion 125 ml |
| Marke | Clarins |
| Kollektion | Cleansing & Toning |
| EAN | 3666057216671 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Reinigingslotion |
| Volumen | 125 ml |
| Hauttyp | Normale huid, Gecombineerde huid |
| Textur | Gel |
| Behälter | Tube |
| Preis pro Einheit | 31,20 € pro 100 ml |