31,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Cleansing Micellar Water
Reinigingswater - Alle huidtypes - 30 ml
Reinigingswater - Alle huidtypes - 30 ml
31,00 €
| Artikel | Clarins Cleansing Micellar Water Reinigingswater 30 ml |
| Marke | Clarins |
| Kollektion | Cleansing Micellar Water |
| EAN | 3666057216886 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Reinigingswater |
| Volumen | 30 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Preis pro Einheit | 103,33 € pro 100 ml |