38,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins After Sun Care
Aftersun masker - Alle huidtypes - 100 ml
Aftersun masker - Alle huidtypes - 100 ml
38,00 €
| Artikel | Clarins After Sun Care Aftersun masker 100 ml |
| Marke | Clarins |
| Kollektion | After Sun Care |
| EAN | 3666057106897 |
| Kategorie | Zonverzorging |
| Produkttyp | Aftersun masker |
| Volumen | 100 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Crème |
| Behälter | Potje |
| Preis pro Einheit | 38,00 € pro 100 ml |