Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Treatment Cream
Handcrème - Alle huidtypes - 100 ml
Handcrème - Alle huidtypes - 100 ml
30,00 €
| Artikel | Clarins Treatment Cream Handcrème 100 ml |
| Marke | Clarins |
| Kollektion | Treatment Cream |
| EAN | 3380810469585 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Handcrème |
| Volumen | 100 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Crème |
| Behälter | Tube |
| Preis pro Einheit | 30,00 € pro 100 ml |