-20%
42,40 €
Preisempfehlung 53,00 €Sie sparen 20%
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Chopard Wish
Eau de Parfum - 75 ml
Eau de Parfum - 75 ml
42,40 €
| Artikel | Chopard Wish Eau de Parfum 75 ml |
| Marke | Chopard |
| Kollektion | Wish |
| EAN | 7640177366160 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 75 ml |
| Duftfamilie | Oriëntaals |
| Duftnoten | Magnolia, Yuzu, Amber, Vanille, Peer, Zwarte bes, Tonkabonen, Jasmijn |
| Preis pro Einheit | 56,53 € pro 100 ml |