-20%
128,80 €
Preisempfehlung 161,00 €Sie sparen 20%
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Chloé Rose Naturelle
Eau de parfum navulling - 150 ml
Eau de parfum navulling - 150 ml
128,80 €
| Artikel | Chloé Rose Naturelle Eau de parfum navulling 150 ml |
| Marke | Chloé |
| Kollektion | Rose Naturelle |
| EAN | 3616303312435 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de parfum navulling |
| Volumen | 150 ml |
| Duftfamilie | Bloemig |
| Duftnoten | Mimosa, Zwarte bes, Roos, Neroli |
| Preis pro Einheit | 85,87 € pro 100 ml |