Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Chloé Rose Naturelle Intense
Eau de parfum navulling - 150 ml
Eau de parfum navulling - 150 ml
172,00 €
| Artikel | Chloé Rose Naturelle Intense Eau de parfum navulling 150 ml |
| Marke | Chloé |
| Kollektion | Rose Naturelle Intense |
| EAN | 3616303312398 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de parfum navulling |
| Volumen | 150 ml |
| Duftfamilie | Bloemig |
| Duftnoten | Citrus, Bergamot, Muskus, Peer, Jasmijn, Roos, Sandelhout, Neroli |
| Preis pro Einheit | 114,67 € pro 100 ml |